Michalici

Zapraszamy na Wielkie Święto Rodziny !!!

05-06-2023

facebook twitter
24-25.06 – Konferencje dla małżonków  oraz piknik rodzinny z udziałem zespołu „Małe TGD”

Parafia św. Andrzeja Boboli w Markach w ramach konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej  „Po pierwsze Rodzina!”  serdecznie zaprasza w weekend 24-25 czerwca na niecodzienne wydarzenie „RODZINA BOGIEM SILNA”.

Podczas tych dwóch dni odbędzie się m.in. cykl konferencji dla małżonków, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami, zostanie otwarta wystawa poświęcona Rodzinie Ulmów i wystąpi zespół „Małe TGD”.

Przewidziane są również liczne pokazy i mnóstwo zabaw dla najmłodszych. Gwarantujemy smaczne jedzenie, przyjazną atmosferę, moc zabawy przy dobrej muzyce i wartościowo spędzony czas. Zapraszamy serdecznie.  Szczegóły znajdują się na ulotkach oraz na plakacie poniżej.

Parafia św. Andrzeja Boboli realizuje projekt dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie „Po Pierwsze Rodzina”.

Dziękujemy, że przy tak ważnym dla wspolnoty parafialnej wydarzeniu możemy liczyć  na pomoc i wsparcie Gminy #miastomarki #markiwłączsię
 

 

Ks. Mateusz Szerszeń CSMA i ks. Marcin Kuźniar CSMA zapraszają na dwudniowe wydarzenie „Rodzina Bogiem silna” (24-25 czerwca 2023 r.) w Parafia Św. Andrzeja Boboli-MARKI