Michalici

Czerwcowy numer gazetki parafialnej

20-06-2020

facebook twitter
Nowy numer naszej gazetki parafialnej: „Niepokonany”. Zapraszamy do lektury.

Po przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa  ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej: „Niepokonany”. W numerze m.in.

—12 maja księża czterech Neoprezbiterów naszego Zgromadzenia odprawiło Mszę św. prymicyjną w kościele parafialnym i udzieliło prymicyjnego błogosławieństwa. W czerwcowym numerze naszej gazetki prezentujemy wywiad z jednym z naszych neoprezbiterów, ks. Pawłem.

— Dla dzieci: Opowieść o misiu, który  pragnął mieć przyjaciela, a także rozwiązanie krzyżówki z nr 03/2020 i lista osób nagrodzonych. Po odbiór nagród prosimy zgłosić się do zakrystii.

— na s. 4 piszemy o Srebrnym Jubileuszu Kapłaństwa Księdza Proboszcza

—na następnej stronie p. Elżbieta Suchecka opowiada o nadaniu Zespołowi Szkół nr 2 w Markach imienia Prymasa Tysiąclecia.

—W numerze piszemy również o tegorocznej procesji Boże Ciała, którą zapamiętamy na długo, o kapliczce w Strudze poświęconej św. Michałowi Arch. I na koniec o tym , ajk św. Michał Archanioł znalazł się w herbie powiatu wołomińskiego.

Przypominamy, że Gazetka „Niepokonany” utrzymuje się z ofiar Czytelników - za ofiary złożone do puszek składamy serdeczne Bóg zapłać.

gazetkę można pobraćz naszej strony https://marki.michalici.pl/gazetka-parafialna